• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
Üyelik Girişi

Yarışma Şartları

YARIŞMA ŞARTNAMESİ VE KAPSAMI

 1. 1. Bu yarışma Solis Proje Fabrikası / Ahmet Veli Olgundeniz tarafından organize edilmektedir.
 2. 2. Yarışmaya gönderilecek CV’ler arasından “En İyi Kapak Yazısı”, “En Tasarlanmış CV” seçilecek ve bir de “Yaratıcılık Özel Ödülü” verilecektir.
 3. 3. Yarışma TC vatandaşlarına açıktır. Yarışmanın dili Türkçedir. Yarışmaya gönderilecek eserler Türkçe olmalıdır.
 4. 4. Yarışmaya öğrenciler ve mezuniyetinin üzerinden maksimum 5 yıl geçmiş kişiler katılabilir.
 5. 5. Kapak yazıları tek sayfa, Microsoft word dökümanı üzerine Times New Roman karakteri kullanılarak 12 punto ve 1 satır aralığı ölçülerinde olmalıdır. Jüri üyeleri kapak yazılarını; ikna edicilik, Türkçeyi kullanma, dil bilgisi ve içerik üzerinden değerlendirecektir.
 6. 6. CV’lerin hazırlanmasında herhangi bir kural olmamakla birlikte dijital ortamda hazırlanacak CV’lerin transfer kolaylığı açısından  5 mb’yi geçmemesi gerekmektedir. Dijital ortamda gönderilecek eserlerin ortalama bir ofis ortamında kolaylıkla görüntülenebilecek bir formatta olmasını bekliyoruz. CV’nizi görebilmek için ekstra programlar yüklemek durumunda kalmamalıyız.
 7. 7. Aday istediği gibi bir tasarım yapmakta serbesttir ancak tasarımda vereceği bilgiler doğru olmalıdır.
 8. 8. Değerlendirme jüri kurulu tarafından bir günlük bir çalışmayla yapılacak ve kurul kararları hakkında herhangi bir itiraz kabul edilmeyecektir. 
 9. 9. Başvuruların istenilen kalitede olmaması halinde organizasyon komitesi herhangi bir ödüllendirme yapmama hakkını saklı tutmaktadır. 
 10. 10. Adaylar bizzat kendilerinin yaptığı özgün çalışmalarla yarışmaya katılabilirler. Eserler sadece bu yarışma için hazırlanmış olmalıdır. Başka yerlerde paylaşılmış çalışmalar kabul edilmez.  Bunun aksi durumların ortaya çıkması halinde başvuru geçersiz sayılır. Aday ödül almışsa bile ödül iptal edilir. İptal edilen ödül bir sonraki adaya tevdi edilir. 
 11. 11. Yarışmaya katılacak herkesin www.cvtasarimyarismasi.com adresine mutlaka üye olması ve haklarının kaybolmaması için geçerli iletişim bilgilerini sağlaması gerekmektedir.
 12. 12. Yarışmanın sonuçları bir basın toplantısı ile ilan edilecektir. Dereceye giren CV'ler basın, sosyal medya ve www.cvtasarimyarismasi.com internet sitesinde yayınlanacaktır. 
 13. 13. Solis Proje Fabrikası yarışmaya gönderilecek tüm çalışmaları istediği şekilde ve kanallarda, ticari ve ticari olmayan amaçlarla sergileme, basma, yayınlama ve eğitim amaçlı kullanma gibi haklara sahip olacaktır. 
 14. 14. Eserler dijital ortamda: basvuru2017@cvtasarimyarismasi.com mail adresine gönderilecek. Elden veya posta ile göndermek isteyenler ise: Solis/Ahmet Veli Olgundeniz 5329 Sk. No 16 Kat2 Daire 6 Bornova İzmir adresini kullanabilir.
 15. 15. Yarışmanın başlangıç tarihi 20 Ekim 2017'dir. Son başvuru tarihi 8 Ocak 14.00'dır. 9 Ocak'ta sonuçlar ilan edilecek ve 11 Ocak'ta da ödül töreni gerçekleştirilecektir.

 Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret29782
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 26° 13°
Saat