• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Kapak Yaz��lar��

22.11.2016

 

Sayın ilgili,

Sektörünüze olan özel merakım nedeni ile şirketinizin hızlı gelişimini ilgiyle izliyorum. Takip ettiğim şirketlerin başında gelen kuruluşunuzun mesleğim ile ilgili eleman arayışı içinde olduğunu öğrenir öğrenmez umut ve inanç ile ekteki özgeçmişimi hazırladım.

Aradığınız pozisyon için deneyim, eğitim ve vizyonumun uygun olduğunu düşünüyorum. Maden mühendisliği gibi bir çalışma alanında saha deneyiminin ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Gerek okul yıllarında yaptığım stajlar gerekse mezuniyet sonrası çalıştığım projeler sayesinde önemli kazanımlar elde ettim.

Mühendislik becerilerinin yanı sıra dünya insanı olmak prensibi ile farklı kültür ve dillere karşı duyarlı oldum. Bir şirketin ancak dış ticaret vizyonu varsa başarılı olacağından hareketle mesleki şansımı artırmak için farklı diller öğrendim ve ihracat pazarlaması gibi konularda eğitimlere katıldım. Bu özelliğim ile maden mühendisliğinin dünyada yaşadığı güncel gelişmeleri takip etmek, değerlendirmek ve çalıştığım kuruluşa aktarmak istiyorum.

Öte yandan gerek eğitimim gerekse de çalışma hayatım boyunca aldığım eğitimler ve sertifikalar da eğitimci kimliğimin oluşmasına da olanak sağladı. Bu kimlikle de mühendislik görevlerime ek olarak uyumlu bir ekibin oluşmasını, verimlilik ve kalite gibi konularda katkılar sağlayabilirim.

Mesleki becerilerim ve ek donanımlarımla sizlere sağlayabileceğim katkıları detaylı olarak görüşebileceğimizi umuyorum.

En kısa sürede haberleşmek dileğiyle...

 

Saygılarımla.

Akın Berk

 Bornova İzmir


 

22.11.2016

 

 

Sayın yetkili,

Geçtiğimiz yıl Ege Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldum. Eğitimim süresince mesleki ve teknik becerilere ek olarak kendimi temel işletme yönetimi, satış-pazarlama ve pazar araştırmaları konularında da geliştirdim. İçinde yer aldığım projeler ve stajlar sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kazanımlarım oldu. Ayrıca, üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce öğrendim. Özellikle problem çözme, kriz yönetimi ve uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatında yardımcı olacağını düşünüyorum. Kısa vadede, eğitim geçmişimin ve kişisel özelliklerimin yardımıyla şirketinize değer katmayı  hedefliyorum. 

Sonuç olarak; ekteki özgeçmişimin şirketinize değer katabilecek uygun pozisyonlar için değerlendirilmesini rica ediyorum. Gerekli görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim. 

İlginize şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla;

Halil Atar

Aydın


 

 22.11.2016

 

 

Değerli yetkili,

 

Şirketinizin internet sitesinde yayınlanan “görsel yönetmen” ilanı için size ilişikte özgeçmişimi gönderiyorum.

Dokuz Eylül Güzel Sanatlar Fakültesi Moda Aksesuvar Takı Tasırımı Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum. Eğitimime paralel olarak son 4 yılda iş deneyimine sahip oldum.

........................... ve...................... gibi pek  çok ticari sitenin tasarımını gerçekleştirdim.

Piyasa deneyimim sayesinde takım çalışması ve proje yönetimi konularında kendimi geliştirme fırsatı buldum. Üniversite eğitimim sırasında ileri düzeyde İngilizce öğrendim. Uzun vadeli düşünebilme yeteneklerimin ve insan ilişkilerinde empati ile yaklaşımımın çalışma hayatında yardımcı olacağını düşünüyorum. Hedefim şirketinize değer katmak.

Uygun görmeniz durumunda daha detaylı bilgi vermek için sizinle karşılıklı görüşmek isterim.

İlginize şimdiden teşekkür ederim.

 

Saygılarımla;
Okan Durmaz Can

Denizli

 

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret34355
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Saat